2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Mielec
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik do Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle. Obecnie do naszego zespołu w Mielcu poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik

Zadania:

  • Kontrola stanu wszystkich urządzeń mechanicznych na podległym odcinku a w szczególności łożysk, uszczelnień, pasów napędowych, łańcuchów.

  • Utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń na wyznaczonych działach.

  • Bieżące usuwanie powstałych awarii.

  • Zgłaszanie występujących usterek.

  • Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń.

  • Udział w planowanych konserwacjach

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane techniczne

  • Wiedza z zakresu mechaniki urządzeń

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia u boku kompetentnych specjalistów

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę (bez pośredników)

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

  • Program poleceń pracowniczych

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

Wyślij SMS o treści „MECHANIK” pod numer 88*******32 pokaż numer telefonu - bądź wyślij CV za pośrednictwem formularza.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 701570728