2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Brzeg Dolny
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik działu produkcji

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Spółka Successful People sp. z o.o. sp. k. prowadzi agencję pracy tymczasowej nr KRAZ 24487 zaopatrując naszych międzynarodowych oraz polskich kontrahentów w pracowników tymczasowych.

Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko: Mechanik działu produkcji

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie przeglądów, napraw maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji

  • Bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • Diagnozowanie i analiza przyczyn usterek technicznych

  • Wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem infrastruktury

  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane specjalności: mechaniczne, elektromechaniczne)

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika produkcji min. 1 rok

  • Mile widziana znajomość produkcji tworzyw sztucznych lub znajomość obsługi maszyny Kiffel/ maszyny termoformującej

  • Zaangażowanie, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne i zmysł techniczny

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych

  • Prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe, poparte praktycznymi umiejętnościami

  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 5 500,00 PLN Brutto* w zależności od umiejętności

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Darmowy dojazd Wołów, Piotroniowice, Żerkówek, Brzeg Dolny, Radecz, Bukowice

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Opiekę koordynatora podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia

  • Oferujemy na miejscu: darmowa zupa, kawa, herbata itp.

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 909270347