2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bemowo
Dodane Dzisiaj o 07:40

Mechanik/Elektomechanik autobusowy z doświadczeniem lub do przyuczenia

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego oddziału, na zajezdni autobusowej, niedaleko Bemowa - ul. Estrady 5, Klaudyn poszukujemy ambitnego mechanika, chcącego poszerzać swoje kompetencje i stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Jeżeli jesteś mechanikiem z zawodu, ukończyłeś szkołę o takim kierunku lub po prostu Twoim hobby jest naprawa pojazdów – zaaplikuj, pokażesz nam co potrafisz, a my reszty Cię nauczymy!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa okres próbny)

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób)

  • Świadczenia socjalne (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dodatkowa gotówka na święta, dofinansowanie do wypoczynku, karta multi-sport, bilet wolnej jazdy)

  • Możliwość rozwoju zawodowego – poszerzanie wiedzy i kompetencji zawodowych

  • Pracę w systemie 2 zmian

  • Koleżeńską atmosferę w zgranym zespole

  • Program poleceń pracowniczych

Zadania:

  • Dbałość o stan techniczny pojazdów

  • Bieżące serwisowanie, diagnozowanie i naprawa usterek autobusów

  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych autobusów

  • Wymiana części i podzespołów po przeprowadzonej diagnostyce defektu

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. Zawodowe

  • Doświadczenie w mechanice pojazdów lub ukończona szkoła o takim profilu

  • Pełna dyspozycyjność

  • Chęć podwyższania swoich kwalifikacji

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 907678923