2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubuskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kostrzyn nad Odrą
Zespół rekrutacji
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik / Elektromechanik

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu,

  • prowadzenie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn,

  • usprawnianie i optymalizacja funkcjonowania maszyn i urządzeń,

  • przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji,

  • współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji.

Nasze wymagania

  • min. 1-2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • praktyczna wiedza i znajomość zagadnień z zakresu mechaniki /elektromechaniki,

  • podstawowa znajomość układów pneumatyki,

  • gotowość do pracy w systemie II- zmianowym,

  • chęć do podejmowania nowych wyzwań.

Mile widziane

  • uprawnienia SEP do 1kV.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wypłatę zawsze na czas

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Kartę Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Dofinansowanie choinkowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 841658854