2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ostrów Mazowiecka
Sebastian
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik , Elektromechanik

Wynagrodzenie

40 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy Mechaników, Elektromechaników do montażu / uruchamiania węzłów betoniarskich.

PRACACA W DOŚWIADCZONEJ EKIPIE

ZAPEWNIONY DOJAZD Z OSTRÓW MAZOWIECKA (mamy stąd część ekipy serwisowej)

Delegacje na terenie całego kraju (praca poza biurem) w najbliższych miesiącach głównie w woj. mazowieckim, lubelskim, świętokrzyskim)

Gwarantujemy zakwaterowanie w hotelach i przejazdy.

Zakres obowiązków:

·       Pomoc przy montażu węzłów betoniarskich

·       Podłączenia oraz modernizacje instalacji elektrycznych

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie

Oferujemy:

·         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (lider w sprzedaży betoniarni w Polsce)

·         Atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia

·         Szkolenia z zakresu serwisu maszyn

·         Miłą atmosferę w pracy

·         Zakwaterowanie w hotelach

·         Dojazd do miejsca pracy

Prosimy o przesłanie CV lub danych /informacji o sobie.

Praca możliwa od zaraz. Stawka do ustalenia w zależności od umiejętności.

Jak wyglądają montaże i maszyny można obejrzeć na naszym profilu Facebook - ElkonPolska.

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 913696183