2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubicz Dolny
Dodane 25 kwietnia 2024

MECHANIK/ELEKTROmechanik Bosch Service

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubicz Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

Praca szuka człowieka !

Poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko :

Mechanik/Elektromechanik

miejsce pracy : Lubicz Dolny

Twoje przyszłe zadania :

Ø   diagnostyka pojazdów

Ø   naprawa pojazdów marek Dodge&Ram i wszelkich innych

Ø   współpraca z doradcami serwisowymi

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

Ø   prawo jazdy kategorii B

Ø   doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Ø   znajomość rozwiązań elektrycznych i mechanicznych w pojazdach

Ø   dokładność, dbanie o szczegóły,

Ø   dobra organizacja pracy własnej,

Ø   komunikatywność

Ø   zaangażowanie

Co chcemy Ci zaoferować :

Ø   wdrożenie o oparciu o standardy BOSCH oraz Dodge&Ram

Ø   przygotowanie do obsługi aut hybrydowych oraz elektrycznych

Ø   cykl szkoleń rozwojowych

Ø   atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

Ø   niezbędne narzędzia do pracy,

Ø   pakiet pracowniczy ( szkolenia, imprezy integracyjne )

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami

Lokalizacja

Lubicz Dolny,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lubicz Dolny
ID: 914394766