2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Swadzim
GSC Sp. Z O.O. , GTP Sp. Z O.O.
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik / Elektromechanik – GSC Sp. Z O.O. Poznań ASO Iveco

Lokalizacja

Swadzim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mechanik / Elektromechanik – GSC Sp. Z O.O. Autoryzowany Serwis pojazdów ciężarowych i dostawczych Iveco

GSC Sp. Z O.O. Oddział Swadzim

Ul. Wschodnia 8, 62-080 Swadzim

www.grupagibas.pl

GSC Sp. Z O.O. jest autoryzowanym Dealerem i Partnerem Serwisowym marki Iveco. Przedsiębiorstwo prowadzi rekrutację do nowo otwartego oddziału serwisu pojazdów ciężarowych i dostawczych marki Iveco na stanowisko:

Mechanik / Elektromechanik

Miejsce wykonywania pracy Ul. Wschodnia 8, 62-080 Swadzim

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa serwisowa samochodów dostawczych, ciężarowych marki IVECO

  • Bieżąca obsługa serwisowa samochodów dostawczych, ciężarowych innych marek pojazdów

  • Bieżąca obsługa / naprawa naczep i przyczep pojazdów

  • Wykonywanie diagnostyki komputerowej

  • Naprawy główne silników, układów napędowych

  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

  • Przeglądy serwisowe

Twoje mocne strony:

  • Doświadczenie na omawianym stanowisku pracy (jeżeli posiadasz doświadczenie w sektorze pojazdów osobowych i chciałbyś zmienić profil swojej specjalizacji – aplikuj)

  • Wiedza techniczna, znajomość mechaniki, napraw pojazdów

  • Prawo jazdy kategorii B (Twoim dodatkowym atutem kat. C)

  • Koncentracja na potrzebach Klienta w ramach wykonywanych obowiązków

  • Komunikatywność, dokładność, sumienność

W naszym zespole zyskujesz:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie w rozwoju

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GIBAS SERVICE CENTER SP Z O O ul. Wawelska 117, 64-920 Piła  dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem / złożyłam dokumentację rekrutacyjną.

Prosimy również o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępna poniżej:

Kto jest Administratorem Twoich danych?

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”) administratorem Twoich danych osobowych jest GIBAS SERVICE CENTER SP Z O O ul. Wawelska 117, 64-920 Piła  („Administrator”).

Lokalizacja

Swadzim,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swadzim
ID: 811441481