2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kościan
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik / Elektromechanik Samochodów Osobowych - Kościan

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OGŁOSZENIE O PRACĘ

Firma FHU Marcin Dalaszyński poszukuje doświadczonego Mechanika / Elektromechanika Samochodów Osobowych, który dołączy do naszego zespołu.

Stanowisko: Mechanik / Elektromechanik Samochodów Osobowych

Miejsce pracy: Kościan, ul.Rolna 6

Wymagania:

·        Doświadczenie w mechanice samochodowej i elektromechanice.

·        Umiejętność obsługi komputera diagnostycznego.

·        Znajomość nowoczesnych technologii samochodowych.

·        Dokładność, precyzja i umiejętność pracy zespołowej.

Obowiązki:

·        Diagnozowanie i naprawa pojazdów.

·        Utrzymywanie wysokich standardów jakości.

·        Wykonywanie przeglądów i konserwacji.

·        Współpraca z zespołem.

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie.

·        Możliwość rozwoju zawodowego.

·        Przyjazną atmosferę pracy.

 Jak aplikować:

opcja 1. Swoje CV prosimy składać poprzez przycisk "APLIKUJ".

opcja 2. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numer telefonu podany w ogłoszeniu.

Osoba kontaktowa: Marcin Dalaszyński

FHU MARCIN DALASZYŃSKI - UL. ROLNA 6, 64-000 KOŚCIAN

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 889770832