2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Opolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Strzelce Opolskie
Rekrutacja
Dodane Dzisiaj o 13:44

Mechanik / Elektromechanik samochodowy

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Mechanik / Elektromechanik samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Terminowość wypłat wynagrodzeń

  • Pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

  • Szkolenia wstępne i stanowiskowe

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Program poleceń pracowniczych

  • Ubezpieczenie grupowe

Główne obowiązki:

  • Naprawy, remonty, konserwacje: samochodów ciężarowych, ładowarek, żurawi samojezdnych, wózków widłowych

  • Bieżące usuwanie awarii i usterek

  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów

Oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenia mechanicznego / elektromechanicznego

  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze

Wyślij SMS o treści MECHANIK lub zadzwoń pod numer 885 285 334 bądź wyślij CV przez formularz aplikacyjny

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 788533298