2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Katowice
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Giszowiec
Euro-Kas SA
Dodane 01 maja 2024

Mechanik / elektromechanik samochodowy

Lokalizacja

Katowice, Giszowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Euro-Kas SA z siedzibą w Katowicach od ponad 30 lat oferuje klientom najwyższej jakości doradztwo w zakupie samochodów nowych i używanych oraz profesjonalny serwis w ramach dealerstwa marek Volvo, Kia i SsangYong a od niedawna również w zakresie rowerów, skuterów i innych pojazdów elektrycznych w ramach salonu Euro-Kas SPORT.

Aktualnie poszerzamy zespół naszych współpracowników. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Mechanik / Elektromechanik Samochodowy

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe samodzielne wykonywanie napraw oraz wykonywanie czynności związanych z przeglądem stanu technicznego samochodów

  • Kontrolowanie, przygotowywanie pojazdów nowych oraz używanych do odbioru po ich zakupie przez klientów.

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia jakości i terminowości realizacji zadań.

  • Opisywanie wykonanych prac zgodnie ze standardami marki i procedurami wewnętrznymi.

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy.

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy oraz procedur obowiązujących w firmie.

Wymagania:

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych;

  • Solidność, uczciwość, odpowiedzialność i samodzielność.

  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną.

  • Otwartość w kontaktach.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy jako mechanik w serwisie autoryzowanym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę i stabilność zatrudnienia;

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny (oparty na ilości sprzedanych roboczogodzin);

  • Własne stanowisko pracy i niezbędne do pracy narzędzia

  • System profesjonalnych szkoleń zakończony prestiżowym certyfikatem

  • Dostęp do najnowszych technologii;

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwój w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie;

  • Benefity pracownicze: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Giszowiec
ID: 912468902