2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Ostrów Wielkopolski
Michalina Binek
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik/Elektromechanik - zakład filtrów MAHLE w Krotoszynie

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Razem poruszamy świat. Jako wiodący międzynarodowy partner rozwojowy i poddostawca dla przemysłu motoryzacyjnego firma MAHLE z pasją opracowuje innowacyjne rozwiązania dla mobilności jutra, która będzie cechowała się neutralnością klimatyczną. Koncentrujemy się przy tym na elektromobilności i zarządzaniu termicznym, a także na innych dziedzinach technologii przyczyniających się do redukcji emisji CO2, takich jak ogniwo paliwowe czy silnik wodorowy.

W 2021 roku firma MAHLE zatrudniała ponad 71 000 pracowników i osiągnęła obroty na poziomie około 11 miliardów Euro. Posiada 160 zakładów produkcyjnych, w tym 12 dużych centrów badawczo-rozwojowych, w ponad 30 krajach. Dołącz do zespołu MAHLE! #StrongerTogether

Twoja rola i obowiązki:

  • Bieżące utrzymanie ruchu: nadzór nad stanem i pracą maszyn oraz urządzeń elektronicznych.

  • Skuteczne usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe).

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane: elektronik, automatyk, mechatronik, robotyk, elektrotechnik, informatyk).

  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych.

  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu (diagnozowanie przyczyn i dokonywanie napraw).

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość sterowników CNC, PLC Siemens.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 909711073