2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Iława
POLREGIO S.A.
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik, elektromonter, elektryk, rzemieślnik

Lokalizacja

Iława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POLREGIO S.A. poszukuje kandydatów do naprawy i utrzymania taboru kolejowego w Iławie (mechanik, elektromonter, elektryk, rzemieślnik).

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Wykonywanie napraw i przeglądów taboru kolejowego,

  • Obsługa urządzeń technicznych służących do bieżącego utrzymania taboru,

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych,

  • Konserwacje, naprawy instalacji sanitarnej, wodnej, pneumatycznej,

  • Bieżące utrzymanie maszyn i urządzeń.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum zawodowego technicznego (mile widziane elektryczne, mechaniczne),

  • Spełnienia warunków zdrowotnych, fizycznych i psychicznych określonych w przepisach,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Odpowiedzialności, rzetelności, zaangażowania w pracę,

  • Dobrego stanu zdrowia umożliwiającego wykonywanie pracy na wysokości powyżej 3 metrów.

Co doceniamy szczególnie:

  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku,

  • Mile widziane kwalifikacje elektryka,

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Benefity zależne od stażu pracy, w tym m.in znaczące zniżki na przejazdy koleją dla Pracownika i jego najbliższej rodziny,

  • Pakiet socjalny-dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, świadczenia świąteczne,

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Święta Kolejarza,

  • Znaczna samodzielność w działaniu,

  • Możliwość szkoleń w specjalizacji,

  • Odpowiedzialne zadania,

  • System nagród uzależniony od sytuacji Spółki i efektywności świadczonej pracy,

  • Pakiet medyczny.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: POLREGIO S.A. Warmińsko-Mazurski Zakład w Olsztynie ul. Wyszyńskiego 1, 10-457 Olsztyn, drogą e-mailową lub poprzez formularz aplikacyjny.

Prosimy pamiętać o zamieszczeniu odpowiednich klauzul do dokumentu:

1. klauzula – obecny proces rekrutacyjny:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz danych szczególnych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłem w CV lub liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach przez POLREGIO S.A. dla celów rekrutacji. Zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta, co pozostaje bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem”.

2. klauzula dodatkowa – przyszłe procesy rekrutacyjne (oprócz powyższej):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez POLREGIO S.A. przez okres najbliższych 12 miesięcy. Zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta, co pozostaje bez wpływu na przetwarzanie dokonane przez jej cofnięciem”.

Inne informacje:

Kandydaci spełniający wymagania formalne, określone w ogłoszeniu zostaną powiadomieni telefonicznie lub drogą e-mailową o terminie kolejnych etapów naboru. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 909668971