2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Radomierz
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik / Elektryk

Lokalizacja

Radomierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 22 największy dostawca podzespołów motoryzacyjnych na świecie. Z zakładami w 41 krajach i załogą liczącą 135 000 osób, spółka stała się prawdziwie globalną organizacją, której kultura oparta jest na zasadach różnorodności i integracji.

Dr. Schneider Automotive Polska jest dumnym członkiem Grupy Motherson i wiodącym producentem elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Podstawą naszych działań jest zaangażowanie, otwartość na innowacje i najnowocześniejsze technologie w obszarze branży automotive. Każdy element, który tworzymy, jest odzwierciedleniem naszej wiedzy i doświadczenia oraz świadectwem doskonałości w każdym aspekcie naszej pracy.

Twoje obowiązki.

  • Wykonywanie prac warsztatowych przy pomocy urządzeń elektroenergetycznych oraz elektronarzędzi

  • Budowanie maszyn i urządzeń montażowych od strony elektrycznej, mechanicznej oraz pneumatycznej,

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń montażowych

  • Uruchamianie i regulacje mechaniczne sensoryki, elektropneumatyki związane z prawidłowym funkcjonowaniem budowanych maszyn i urządzeń

  • Wykonywanie połączeń elektrycznych,

  • Praca przy napięciu zasilania do 1kV

Twój profil.

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego

  • Znajomość podstaw elektryki

  • Mile widziane uprawnienia SEP - grupa 1 do 1kW oraz doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Co oferujemy.

  • Ciekawą, twórczą i stabilną pracę w rozwijającym się globalnie i ukierunkowanym na nowe technologie przedsiębiorstwie produkcyjnym

  • Bogaty pakiet socjalny, w tym: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, świadczenia z ZFŚS (m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, świadczenie zimowe), ubezpieczenie grupowe, pracowniczy plan emerytalny, posiłki w kantynie zakładowej w preferencyjnej cenie

  • Nagrody jubileuszowe

  • Dobre, bezpieczne oraz wspierające rozwój zawodowy miejsce pracy z nowoczesnymi narzędziami pracy

Pani/Pana dane przetwarzamy na podstawie przepisów Ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy w szczególności art. 22(1) oraz w przypadku Pani/Pana zgody - dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO WAŻNE! W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia. Dane podawane na potrzeby rekrutacji podaje Pani/Pan dobrowolnie, jednak są one niezbędne w celu weryfikacji kandydatów do pracy – ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym. Dr. Schneider nie wykorzystuje danych z procesów rekrutacyjnych do innych celów. Dostęp do Pani/Pana danych mają jedynie upoważnieni pracownicy Dr. Schneider, w szczególności są to pracownicy Działu personalnego, Działu administracyjno-prawnego i komunikacji, Zarząd Spółki oraz kierownik działu, do którego Pani/Pan aplikuje oraz usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie danych np. podmioty utrzymujące systemy informatyczne. Dane z procesów rekrutacyjnych przetwarzane będą do 6 miesięcy od dnia zakończenia danego procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do żądania od Dr. Schneider dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pan osoby oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (niektóre z wskazanych praw w zależności od kontekstu przetwarzania mogą być ograniczone). Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania. Zawsze w razie wątpliwości odnośnie swoich danych może Pani/Pan skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych – Michał Geilke, iod[at]dr-schneider.com Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (organ nadzorczy- ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel. 22 531-03-00, www.uodo.gov.pl). Jeżeli Pan/Pani chce zezwolić nam na wykorzystywanie przesłanego CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o., prosimy o zamieszczenie w CV poniższej zgody: „Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie danych z przesłanego dokumentu CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o., do czasu wycofania niniejszej zgody.

Lokalizacja

Radomierz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Radomierz
ID: 912480806