2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Radomsko
Dodane 27 kwietnia 2024

Mechanik Działu Utrzymania Ruchu PRT Radomsko

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń

  • prowadzanie prac konserwacyjnych

  • ocena stanu maszyn pod kątem dostępności i  bezpieczeństwa działania oraz opracowanie wymagań dotyczących ich napraw

  • szkolenie pracowników produkcji w wykonywaniu prac konserwacyjnych i usuwaniu drobnych usterek

  • przestrzeganie obowiązujących instrukcji produkcyjnych i wewnątrzzakładowych

 Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowane w kierunku mechanik, elektryk, elektromechanik

  • gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym (tzw. „czterobrygadówka”)

  • sprawność fizyczna

  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym oraz posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych i uprawnień elektrycznych SEP

Oferujemy:

  • bezpośrednie zatrudnienie w naszej firmie i umowę o pracę od początku zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie i regularne podwyżki

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. Fundusz Socjalny, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenie medyczne i inne)

  • szkolenia zawodowe pozwalające na nabycie m.in. różnych uprawnień do obsługi maszyn

  • dobra atmosfera pracy

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę:

„Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów obecnej rekrutacji / obecnej i przyszłych rekrutacji".

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 890257434