2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Koszalin
ESPERSEN
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik, Espersen Poland

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje główne zadania to:

• ustawienie i uruchamianie maszyn; • utrzymanie parku maszynowego w ciągłym ruchu; • rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie funkcjonowania maszyn i urządzeń; • wykonywanie bieżących napraw, przeglądów prewencyjnych maszyn    i urządzeń zgodnie z przyjętym harmonogramem; • zapewnienie bezpiecznej pracy, właściwego stanu technicznego oraz wydajności maszyn produkcyjnych.

Ważne, abyś posiadał:

• książeczkę do celów sanepidarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia; • chęci do rozszerzania zainteresowań w kierunku technicznym;

Jesteś Osobą:

• komunikatywną i odpowiedzialną; • chętną do nauki i rozwoju swoich kwalifikacji zawodowych; • otwartą na pracę zespołową; • gotową do pracy w systemie 2-zmianowym.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 893876572