2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubuskie
  6. Utrzymanie ruchu - Świebodzin
Dodane 10 kwietnia 2024

Mechanik form wtryskowych

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukasz pracy! Nie brakuje ci chęci i zaangażowania!

Właśnie czytasz ofertę dla siebie.

Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp. k. lider produkcji elementów branży elektronicznej zatrudni do pracy :

Mechanika form wtryskowych

Nie masz doświadczenia, nic straconego - nauczymy cię

Zakres obowiązków:

Praca w warsztacie związana z utrzymaniem stanu technicznego form wtryskowych, ich przezbrojeniem i konserwacją.

Drobne prace naprawcze przy użyciu narzędzi ręcznych i elektronarzędzi

Montaż, demontaż, konserwacja, przeglądy oraz inne prace związane z eksploatacją form wtryskowych;

Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi zadaniami;

Wymagania:

Dobra organizacja pracy;

Umiejętność posługiwania się narzędziami;

Gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym;

Zdolności manualne;

Umiejętność pracy w zespole;

Obsługa komputera ( MS- Office, Internet);

Dodatkowe atuty:

Wykształcenie o kierunku Mechanicznym;

Doświadczenie w pracy w obszarze Wtryskowni;

Uprawienia do obsługi suwnicy;

Uprawnienia SEP obsługa konserwacja;

Znajomość języka niemieckiego, angielskiego;

Oferujemy:

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o prace bezpośrednio w Lumberg, docelowo na czas nieokreślony;

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

Premie miesięczną do 15% wynagrodzenia zasadniczego oraz nagrodę;

Przyjazna atmosfera i pomocny zespół;

Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu;

Dokumenty prosimy składać na niżej podany adres:

Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Sobieskiego 20 B

66-200 Świebodzin

tel. 684207450

z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) przez firmę Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp.k w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 834982159