2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Łabędy
Dodane 28 maja 2024

Mechanik GRACO Gliwice Łabędy

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Graco Sp. z o.o. – producent specjalistycznych pojazdów, wyposażonych w  maszyny robocze do przemieszczania ładunków i wykonywania pracy na wysokości, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Mechanik

miejsce pracy : Gliwice

Wymagania:

·       wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe o profilu mechanicznym lub elektrycznym

·       łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej i zawodowej

·       prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

·      wykonywanie prac z zakresu mechaniki , hydrauliki siłowej , ślusarstwa i pneumatyki , dotyczących głównie:

·      a) produkcji zabudów  samochodów ciężarowych i pojazdów specjalnych,

·      b) serwisu, modernizacji i napraw urządzeń dźwignicowych i podnośników koszowych.

Oferujemy:

·      bardzo ciekawą, samodzielną pracę w zgranym zespole,

·      stabilne warunki zatrudnienia,

·      szkolenia krajowe

·      atrakcyjne wynagrodzenie,

·      możliwości rozwoju zawodowego.

·      pracę na 1 zmianę.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.”

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Łabędy
ID: 696849838