2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gdańsk
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Brzeźno
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik – hydraulik

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Ze względu na rozwój swojej działalności na terenie województwa pomorskiego poszukujemy osoby na stanowisko:

Województwo: Pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań:

• Kompleksowa obsługa przemysłowych sieci wodno-kanalizacyjnych

• Kompleksowa obsługa przemysłowych instalacji grzewczych wraz z agregatami grzewczymi

• Kompleksowa obsługa przemysłowych instalacji uzdatniania wody

• Konserwacja oraz usuwanie awarii na w/w instalacjach i urządzeniach

Profil stanowiska:

• Wiedza z zakresu urządzeń, instalacji, sieci wodnych, kanalizacyjnych grzewczych oraz pokrewnych

• Zdolności manualne przy pracach konserwatorskich

• Kreatywność, systematyka oraz samodzielność w działaniu

• Uprawnienia na wózki widłowe, podnośniki koszowe, SEP będą dodatkowym atutem

• Uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem

• Znajomość budowy oraz zasady działania różnego rodzaju pomp membranowych, wirnikowych i innych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w środowisku firmy międzynarodowej, która stawia na rozwój swoich pracowników oraz zapewnia atrakcyjne warunki pracy

• Pracę w systemie zmianowym

• Pracę w przyjaznym zespole

• Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

• System premiowy

• Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa, premie świąteczne, prywatna opieka medyczna.

Informacje o warunkach przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy:

Administratorem danych jest Caverion Poland S.A. z siedzibą w Zabrzu (41-800) przy ul. Jana Galla 29 Aby skontaktować się z nami, zadzwoń pod numer tel. 32 231 32 65.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 679079765