2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Piotrków Trybunalski
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechanik Instalator ds. Floty Własnej

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • ustalanie przyczyn uszkodzeń pojazdów, poszczególnych zespołów i mechanizmów

  • obsługa techniczna pojazdu

  • przeglądy techniczne

  • montaż dodatkowych akcesoriów (alarmy, haki, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.)

  • utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia) oraz porządku w serwisie i podległym terenie

  • obsługa Klienta

  • serwisowanie opon

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (praca w zakładzie mechaniki pojazdowej, serwisu oponiarskiego bądź praca na stanowisku kierowcy C+E)

  • wykształcenie zawodowe

  • prawo jazdy kat. C+E

  • karta kierowcy

  • kurs na przewóz rzeczy

Mile widziane:

  • dodatkowe kompetencje z zakresu mechaniki i elektromechaniki pojazdowej, autodeataling

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę lub B2B

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Grupę Transportową Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 851279466