2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Warmińsko-mazurskie
  5. Montaż i serwis - Olsztyn
Dodane 06 maja 2024

Mechanik konserwator

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Mechanik konserwator

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe mechaniczne,

  • mile widziane doświadczenie w serwisach układów hydrauliki siłowej,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • odpowiedzialność,

  • prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

  • utrzymanie ruchu instalacji hydrauliki siłowej,

  • demontaż/montaż części i podzespołów mechanicznych,

  • uzupełnianie i wymiana środków smarnych, diagnoza usterek i wymiana podzespołów,

  • prowadzenie napraw awaryjnych, przeglądów okresowych, prac remontowych,

  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn,

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

  • bezwzględne zachowanie przepisów BHP,

  • utrzymanie w czystości i porządku stanowiska pracy.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę, wynagrodzenie 5000,00 – 6000,00 brutto

  • szkolenia, w tym przeszkolenie do pracy przy powierzonych obowiązkach

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie na CV klauzuli o ochronie danych osobowych oraz RODO.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 908942362