2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warmińsko-mazurskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mrągowo
BRUSS Polska sp z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik-Konserwator/Konserwator Form- Bruss Polska sp. z o.o.

Lokalizacja

Mrągowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Mechanik-Konserwator/Konserwator form

Miejsce pracy: Mrągowo

Zadania na tym stanowisku:

  • Czyszczenie form

  • Wymiana form

  • Naprawy bieżące, prewencyjne oraz prowadzenie dokumentacji

  • Konserwacja form

  • Wypełnianie dokumentacji

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne

To oferujemy

  • Interesująca praca, w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia i rozwój

  • Duża samodzielność w działaniu

  • Praca w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się produkcją części do takich marek jak: BMW, Volkswagen, Audi, Mercedes, Ford, Jaguar

  • Dodatkowa premia świąteczna

  • Prywatna opieka medyczna

  • Korzystna oferta ubezpieczenia grupowego

  • Parking dla pracowników

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mrągowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Mrągowo
ID: 667186738