2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łuków
Dodane 05 kwietnia 2024

Mechanik, Konserwator Maszyn i Urządzeń

Wynagrodzenie

4 242 - 4 243 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Nowa Piekarnia z Łukowa zatrudni osobę na stanowisku Mechanik, Konserwator Maszyn i Urządzeń

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • możliwość przyuczenia

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

    Zakres obowiązków:

  • naprawy eksploatacyjne

  • usuwanie usterek

  • dobór odpowiednich części i materiałów

Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka zależna od posiadanych kompetencji)

  • Umowa o pracę

  • praca na miejscu

Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w rekrutacji jest zamieszczenie poniżej klauzuli:

;;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowa Piekarnia z Łukowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie danych osobowych z dnia 25.05.2018."

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 703079615