2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Studzienice
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik – kontroler stanu technicznego pojazdów

Lokalizacja

Studzienice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TVM Transport & Logistics sp. z o.o. z siedzibą w Studzienicach (obok Pszczyny), lider w transporcie drobnicowym, posiadający flotę ponad 140 pojazdów ciężarowych, zatrudniający blisko 250 kierowców, poszukuje kolejnych chętnych do pracy, na stanowisku:

Mechanik – kontroler stanu technicznego pojazdów (praca w Studzienicach lub Tychach).

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane wykształcenie kierunkowe,

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • prawo jazdy kat. B lub C+E.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z pojazdami ciężarowymi.

Zakres obowiązków:

  • kontrola stanu technicznego oraz wyposażenia samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych,

  • wykonywanie czynności związanych z naprawami, wyposażeniem, bieżącą konserwacją, myciem oraz tankowaniem pojazdów,

  • wykonywanie drobnych prac remontowo-naprawczych,

  • utrzymywanie czystości na terenie bazy.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

  • dofinansowanie aktywności sportowych (karta Multisport),

  • pracę w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

Zainteresowany?

Jeżeli tak to pozwól nam poznać Cię lepiej i wyślij informacje o sobie w formie CV.

Masz pytania związane z pracą w naszej firmie? Udzielimy Ci wszelkich informacji – zadzwoń: 50*******85

Spełniając obowiązek prawny w zakresie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma TVM Transport & Logistics sp. z o.o.

Pełna treść obowiązku informacyjnego została zamieszczona pod adresem: www.tvm.net.pl/rodo-tvm-tl-pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Studzienice,

Śląskie

Śląskie, Studzienice
ID: 908170353