2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Święte
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechanik / Leadec Środa Śląska

Wynagrodzenie

5 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Święte

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Leadec jest międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych.

W związku z rozwojem projektu w Środzie Śląskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie małych konstrukcji z profili aluminiowych (wózki, regały, itp.)

  • projektowanie prostych konstrukcji w odpowiednim programie

  • obsługa maszyny do cięcia pianki

  • wsparcie w działach utrzymania ruchu oraz utrzymania budynku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • miejsce wykonywania pracy: Środa Śląska, ul. Innowacji 2

  • wynagrodzenie zasadnicze od 5000 zł brutto do 8000 zł brutto (w zależności od doświadczenia)

  • nagrodę miesięczną w wysokości 510 zł brutto za brak absencji chorobowej

  • 100 % finansowania szkoleń i kursów technicznych kierunkowych

  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin

  • pakiet medyczny za 1 zł + refundacja wizyt prywatnych do 500 zł kwartalnie

  • dofinansowanie do wypoczynku i do pakietu sportowego

  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników

  • możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnej ścieżki kariery

  • program rekomendacji pracowników

  • parking dla pracowników

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (np. mechanika, mechanika i budowa maszyn, elektromechanika lub pokrewne)

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (cięcie, wiercenie, gwintowanie)

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 1 zmianowym zgodnie z harmonogramem

Mile widziane:

  • umiejętność projektowania 3D i rysowania będzie dodatkowym atutem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Święte,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Święte
ID: 910496020