2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Nowy Dwór Gdański
Dodane 03 kwietnia 2024

Mechanik maszyn budowlanych

Wynagrodzenie

38 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Dwór Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KATEX powstała w marcu 2013 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na serwis i sprzedaż części do maszyn.

Od tego czasu stale się doskonaląc w branży zyskujemy nowych klientów którzy zostają z nami na lata. Młoda marka jest oparta na długoletnim doświadczeniu i setkach godzin spędzonych w serwisie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Zajmujemy się naprawą takich maszyn jak np. Caterpillar, VOLVO, KOMATSU czy JCB.

Poszukujemy mechanika do maszyn budowlanych:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański, ul. Warszawska 47, 82-100

Zakres obowiązków:

  • Obsługa techniczna, naprawa i diagnostyka maszyn budowlanych;

  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;

  • Wykonywanie uzgodnionych napraw;

  • Obsługa serwisu mobilnego, czyli wyjazdy do klientów;

  • Praca od poniedziałku do piątku;

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej;

  • Mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej (również w języku angielskim);

  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie;

  • Dyspozycyjność;

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B ;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Niezbędne narzędzia pracy jak np. odzież robocza;

  • Możliwość rozwoju w branży budowlanej;

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego po więcej informacji! Oferta dotyczy również operatorów maszyn budowlanych, osób powiązanych z branżą motoryzacyjną, branżą maszyn rolniczych.

Lokalizacja

Nowy Dwór Gdański,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Nowy Dwór Gdański
ID: 889613670