2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mogilno
Dodane Dzisiaj o 18:03

Mechanik Maszyn Budowlanych, Elektromechanik

Lokalizacja

Mogilno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

 Mechanik maszyn budowlanych i recyklingowych

 Miejsce pracy: Białotul /obok Mogilna

Praca od zaraz!

 Zadania:

  • wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych (m. in. koparko-ładowarki, koparki, walce, rozdrabniacze, przesiewacze, kompaktory, wozidła, ładowarki, maszyny mobilne jak i stacjonarne itp. )

  • wykonywanie napraw mechanicznych i podstawowych elektrycznych takich jak: demontaż podzespołów, wymiana i naprawa instalacji elektrycznej, naprawy podzespołów, spawanie, serwisy olejowe, wymiany łożysk itp.

  • prace modernizacyjne i konserwacyjne

  • dokonywanie weryfikacji części i ocena stanu technicznego

Wymagania:

  • wiedza z zakresu budowy i działania podstawowych urządzeń technicznych (silniki spalinowe, mosty napędowe, przekładnie, podstawowa elektryka)

  • mile widziane podstawowe doświadczenie w lakiernictwie

  • doświadczenie w obsłudze i naprawie ciągników, samochodów, maszyn m.in.

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (instrukcje, schematy)

  • prawo jazdy kat. B

  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • szkolenie branżowe

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

  • bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i brak monotonii

  • szacunek i poczucie, że twoja praca jest ważna

  • pomoc i dokumentacje techniczną przy naprawach

  • komputery diagnostyczne

  • miła atmosfera

Na wszelkie pytania odpowiemy telefonicznie lub podczas spotkania.

SA-MOTO P.U.H. SKRZYPIEC ADAM

BIAŁOTUL 13 , 88-300 MOGILNO

TEL. 69*****04, 73*****20

Lokalizacja

Mogilno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Mogilno
ID: 839694491