2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podgórze
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik maszyn budowlanych, samochodów osobowych i ciężarowych

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Instalbud to solidna firma z 25-letnim doświadczeniem na rynku, poszukująca pracowników na różne stanowiska. Jeśli masz umiejętności w poniższym zakresie i spełniasz następujące oczekiwania, to dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik maszyn budowlanych, samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych / Złota Rączka.

Lokalizacja: Praca w siedzibie firmy Golkowice 422, gm Wieliczka

Czas pracy: Poniedziałek - Piątek

Opis stanowiska:

  • Zakres pracy to naprawa i konserwacja firmowej floty maszyn budowlanych, aut osobowych i dostawczych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika

  • Chęć do pracy i odpowiedzialne podejście.

  • Mile widziana umiejętność spawania

  • Umiejętność organizacji pracy na danym stanowisku.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń pracowniczych (urlop, chorobowe, składki do ZUS itp., od pełnej kwoty zarobków)

  • Praca w stabilnej Firmie w przyjaznej atmosferze

Aby aplikować, przekaż nam swoje CV zawierające podstawowe informacje o Tobie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa Instalbud Sp. zoo Sp. Kom, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 911305020