2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Głogów
Volvo Maszyny Budowlane Polska
Dodane Dzisiaj o 12:38

Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych w Volvo - Głogów

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

poszukuje pracowników na stanowisko

Mechanik Maszyn Budowlanych

Poszukujemy osób z okolic miejscowości Kościan, Komorniki, Leszno, Głogów.

W zależności od lokalizacji, praca będzie się odbywała na terenie województwa wielkopolskiego lub w okolicach Głogowa (woj. dolnośląskie) oraz w rejonie województwa lubuskiego wraz z północno- zachodnią częścią województwa dolnośląskiego

Główne zadania:

  • Obsługa techniczna, naprawa i diagnostyka maszyn budowlanych Volvo

  • Utrzymywanie maszyn Volvo w pełnej sprawności technicznej i zapewnienie optymalnych kosztów ich eksploatacji

  • Obsługa serwisu mobilnego (wyjazdy do klientów)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe, techniczne

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej (naprawy pojazdów, maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłowych itp.)

  • Mile widziane uprawnienia operatora maszyn, uprawnienia SEP, itp.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (również w języku angielskim)

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

  • Nastawienie na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności

  • Znajomość obsługi komputera

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kategorii B

Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego? Dla nas to nie problem!

Jeśli masz wykształcenie kierunkowe, prawdziwą pasję do zagadnień technicznych i nieograniczone chęci do rozwoju – zaaplikuj teraz i skorzystaj z szansy na zrealizowanie swoich zawodowych marzeń w zespole VOLVO!

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole u lidera w branży

  • Szkolenia produktowe i techniczne

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę lunchową

  • Pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do wypoczynku, świadczenia świąteczne)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 858274874