2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Szczecin
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dąbie
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik Maszyn i Samochodów Ciężarowych /Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia;

  • Pakiet opieki medycznej dla pracownika finansowany przez pracodawcę;

  • Pakiet opieki medycznej dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe (mechanik lub inne pokrewne);

  • Znajomość mechaniki pojazdów ciężarowych i budowy maszyn;

  • Umiejętność diagnozowania awarii i usterek;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego i floty samochodowej;

  • Dbanie o właściwą eksploatację maszyn, urządzeń, przyrządów i pojazdów;

  • Codzienny nadzór i kontrola pracy pojazdów, maszyn i urządzeń w aspekcie mechanicznym;

  • Reagowanie na awarie, wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji;

  • Bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac;

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś:

  • Poprzez przycisk: Aplikuj

Lub

  • Telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-15:00 pod numerem 51*******15

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 875201445