2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Ełk
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechanik maszyn i urządzeń budowlanych

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

- naprawa maszyn i urządzeń budowlanych (ładowarki, koparki, walce, itp.)

- naprawa samochodów ciężarowych

-typowanie części zamiennych

Wymagania:

- prawo jazdy kat B (mile widziane C lub C+E)

-wykształcenie o kierunku mechanicznym,

-dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży

Kandydatom oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych

-motywacyjny system wynagrodzeń

CV należy przesłać na adres: rekrutacjamałpaprdelk.pl                                                        wpisując w temacie  wiadomości nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Zgodnie z art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679   z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Ełk  Sp. z o.o.  informuje, że:

1.          Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Ełku., ul Kolonia 1   z siedzibą w  Ełku, tel: 87 610 84 30, mail: prdelkmałpapost.pl

2.          Dane osobowe Pana/i/będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia  j/w o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r.( z późniejszymi zmianami) w celu rekrutacji do pracy w  Przedsiębiorstwie Robót Drogowych w Ełku.

3.          Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat i nie będą przekazywane żadnym odbiorcom.

4.          Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

5.           Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6.          Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa pracy, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

7.          Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przyjętych w spółce w procesie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 912668335