2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Opolskie
  5. Montaż i serwis - Kluczbork
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik maszyn i urządzeń hydraulicznych-serwis

Lokalizacja

Kluczbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

FAMAK SA to zespół pracowników posiadających najwyższe kwalifikacje w zakresie projektowania, produkcji i zarządzania z ponad 75-letnią tradycją. Stale poszukujemy elastycznych i wykwalifikowanych pracowników z różnych obszarów, którzy wraz z nami wytwarzać będą produkty najwyższej jakości dla krajowych i światowych kontrahentów.

MECHANIK URZĄDZEŃ HYDRAULICZNYCH-SERWIS

Zadania:

·        montaż, modernizacje, naprawa i konserwacja układów hydrauliki siłowej;

·        montaż instalacji rurowej w maszynach i urządzeniach przemysłowych,

·        praca związana z wyjazdami delegacyjnymi i okresowym pobytem poza miejscem zamieszkania od 1 do 5 dni

Nasze wymagania:

·        wykształcenie zawodowe kierunek mechanika maszyn,

·        znajomość czytania rysunku technicznego,

·        prawo jazdy kat B

·        uprawnienia SEP E 1, E2

·        mile widziane uprawnienia do konserwacji i obsługi suwnic oraz kurs hydrauliki siłowej w zakresie obsługi i konserwacji

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        wynagrodzenie (podstawowe oraz premia uznaniowa),

·        możliwość rozwoju poprzez udział w szerokiej ofercie szkoleniowej,

·        rozwój umiejętności językowych,

·        możliwość zdobywania cennych doświadczeń i rozwoju zawodowego u boku wysoko wykwalifikowanych specjalistów,

·        świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. świadczenia z okazji Świąt Wielkanocnych i Świąt Bożego Narodzenia, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do zajęć sportowych lub wydarzeń kulturalnych, paczki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołajek, wycieczki i spotkania integracyjne),

·        opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Panią danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres odo(at)famak.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Famak S.A. z siedzibą w Kluczborku, ul. Fabryczna 5, REGON: 53*****26   , NIP: 751*****19, KRS:

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: odo(at)famak.com.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.

Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679

Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres odo(at)famak.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Kluczbork,

Opolskie

Opolskie, Kluczbork
ID: 838040106