2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Chróścice
Dodane 12 kwietnia 2024

Mechanik maszyn produkcyjnych

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chróścice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy i jej rozbudową zatrudnimy do Działu Technicznego osobę na stanowisko:

Mechanika Maszyn

Obowiązki:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych (prasy, gilotyny, wiertarki, itp.)

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów maszyn

  • montaż i demontaż urządzeń

  • bieżące wykonywanie prac w zakresie utrzymania ruchu związanych z procesem produkcji

  • relokacja maszyn

  • analiza stanu technicznego urządzeń i maszyn

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień i doświadczenie w zakresie mechaniki

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6)

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • samodzielność w pracy, rzetelność i terminowość

  • myślenie analityczne i kreatywne rozwiązywanie problemów

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w wykonywane zadania

 Jakie korzyści będziesz mieć, jeśli podejmiesz się współpracy z nami:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ciągle rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę na pełny etat

  • rozwój: szkolenia, kursy, warsztaty rozwojowe, dofinansowanie studiów i eventy integracyjne z Akademią Protec

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie: uznaniową, frekwencyjną, zespołową

  • pełne wdrożenie do pracy i wsparcie na każdym etapie rozwoju

  • pracę w przyjaznym zespole

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • dodatkowe benefity: bony podarunkowe i paliwowe, program poleceń pracowniczych, gadżety firmowe, paczki świąteczne, etc.

Miejsce pracy: Protec Sp. z o.o. Chróścice ul. Korfantego 43

Wyślij swoje CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Lokalizacja

Chróścice,

Opolskie

Opolskie, Chróścice
ID: 874503703