2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Zduńska Wola
Dodane 26 kwietnia 2024

mechanik maszyn produkcyjnych

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ze Zduńskiej Woli działająca w branży włókienniczej zatrudni pracownika produkcji na stanowisku:

- mechanik

Ogólny zakres obowiązków:

- zadania związane z utrzymaniem ruchu na wydziale tkalnii,

- wykonywanie przeglądów maszyn, urządzeń oraz ich naprawa (tj. krosna tkackie),

- usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

- bieżąca współpraca z pracownikami tkalni.

Praca przy maszynach w ruchu, praca pow. 3 metrów.

Nasze wymagania:

- wykształcenie w zakresie mechaniki produkcji tekstyliów lub równoważne kwalifikacje,

- zdolności techniczne.

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- terminową wypłatę wynagrodzeń,

- wynagrodzenie godzinowe oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników, - szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

- niezbędne narzędzia pracy,

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie.

Szczegółowe warunki zatrudnienia do ustalenia z kierownikiem podczas spotkania.

Praca w systemie trzyzmianowym.

Firma zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami - prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 914686094