2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Teresin
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik Maszyn Przemysłowych

Lokalizacja

Teresin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

·         Zdolność do samodzielnej pracy według rysunków technicznych,

·         Gotowość do pracy w ruchu ciągłym /3 zmiany

·         Wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanik maszyn przemysłowych,

·         Umiejętność analitycznego myślenia oraz kreatywność,

·         Praktyczna znajomość diagnozowania usterek,

·         Podstawowa znajomość budowy maszyn przemysłowych,

·         Umiejętność pracy w grupie,

·         Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

Zadania:

·         Naprawa, konserwacja maszyn przemysłowych i urządzeń,

·         Usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń,

·         Przeprowadzanie montażu nowych maszyn produkcyjnych oraz dokonywanie przemieszczenia używanego parku maszynowego łącznie z podłączeniem mediów

(woda, powietrze),

·         Analiza przyczyn powstawania awarii i zapobieganie ich występowaniu.

Oferujemy

·         Pełne przeszkolenie do samodzielnej pracy na stanowisku: Mechanik Maszyn Przemysłowych

·         Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole

·         Konkurencyjne wynagrodzenie

·         Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy

·         Przyjazną atmosferę w pracy

·         Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Medicover sport, ZFŚS, prezenty okolicznościowe, dofinasowanie do posiłków)

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Greiner packaging sp. z o.o., z siedzibą w Teresinie, Al. XX-lecia 54. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. b), oraz c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. nr 119, str. 1), zwanego dalej Rozporządzeniem. Jeżeli poda Pani/ Pan dane osobowe, wykraczające poza zakres konieczny do przeprowadzenia rekrutacji, podstawą ich przetwarzania jest Pani/Pana zgoda (wyrażona poprzez przesłanie CV), która może zostać wycofana w każdym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 90 dni po zakończonym procesie rekrutacji. Ponadto posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia. Podanie przez Pana/Panią swoich danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest ono warunkiem udziału w postępowaniu rekrutacyjnym, a konsekwencja ich niepodania skutkować będzie nieuwzględnieniem aplikacji rekrutacyjnej. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Lokalizacja

Teresin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Teresin
ID: 881178331