2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Oława
Dodane 11 kwietnia 2024

Mechanik maszyn przemysłowych

Wynagrodzenie

7 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie cyklicznych przeglądów maszyn i urządzeń - utrzymanie maszyn na ruchu

  • Obsługa narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp.)

  • Aktywne uczestnictwo w realizacji działań związanych z procesem ciągłego doskonalenia

  • Wsparcie przy instalacji nowych urządzeń

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/średnie techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne)

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki/ automatyki

  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 911005336