2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Stare Pole
Dodane 14 kwietnia 2024

Mechanik maszyn rolniczych Serwisant

Wynagrodzenie

4 600 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stare Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma AGROLMET z ponad 30 letnim doświadczeniu w branży rolniczej, zajmująca się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych marki Premium poszukuje osób na stanowisko:

Mechanik maszyn rolniczych

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie, serwisowanie i przeglądy maszyn rolniczych,

  • Obsługa gwarancyjna, pogwarancyjna,

  • Prowadzenie i wypełnianie niezbędnej dokumentacji,

  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – mechanik, elektromechanik samochodowy itp.

  • Znajomość budowy maszyn rolniczych

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność

  • Obsługa komputera

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i poziomu wiedzy

  • Możliwości poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • Współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGROLMET Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą ul. Nowa 1, 88-140 Gniewkowo dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Magazynier, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”.

Lokalizacja

Stare Pole,

Pomorskie

Pomorskie, Stare Pole
ID: 759981991