2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nekla
Dodane 11 kwietnia 2024

Mechanik maszyn szwalniczych

Lokalizacja

Nekla

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MATEX Sp. z o.o.

Lider w branży mebli tapicerowanych zaprasza!

Firma Matex jest wiodącym producentem mebli tapicerowanych i jednym z głównych polskich eksporterów, dostarczających meble na rynek Europy Zachodniej.

Miejsce pracy: Starczanowo (pow. wrzesiński)

Opis stanowiska:

  • kompleksowe utrzymanie ruchu maszyn szwalniczych (stębnówka, overlock),

  • przeprowadzanie bieżących napraw,

  • konserwacja i przeglądy maszyn,

  • zamawianie części zamiennych,

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie naprawy maszyn szwalniczych,

  • znajomość zagadnień związanych z pracą maszyn i urządzeń,

  • zdolności manualne,

  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,

Warunki współpracy:

  • umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza

Firma oferuje:

  • program emerytalny

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w nowoczesnym i bezpiecznym zakładzie

  • przyjemną atmosferę i niezbędne wsparcie

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • nowoczesny park maszynowy

Na spotkaniu udzielmy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Administratorem danych osobowych jest Matex Spółka z o.o. z siedzibą w [62-330] Nekla, Starczanowo ul. Przemysłowa 1, z którym można skontaktować się listownie pod wskazanym powyżej adresem. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz uwzględnienia Państwa aplikacji w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez administratora, jeżeli wyraziliście na to zgodę. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Kontakt: Telefon (61) 437 33 50.

Lokalizacja

Nekla,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nekla
ID: 871035486