2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Augustów
British American Tobacco Polska S. A.
Dodane Dzisiaj o 09:19

Mechanik maszyn w BAT w Augustowie

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

British-American Tobacco w Augustowie jest jednym z najważniejszych zakładów produkcyjnych Grupy BAT na świecie. Nasz dynamiczny rozwój sprawia, że stale poszukujemy nowych pracowników.

Cenimy zaangażowanie i stawiamy na rozwój. Średni staż pracy w BAT Augustów to 10 lat!

Masz umiejętności mechaniczne? Chcesz się rozwijać? Dołącz do nas!

Co oferujemy naszym pracownikom?

  • Stałe wynagrodzenie plus dodatki wynikające z pracy zmianowej

  • Atrakcyjny bonus roczny

  • Coroczny przegląd wynagrodzeń (uzależniony od otrzymanej oceny rocznej)

  • Darmowy posiłek w zakładowej restauracji

  • Bezpłatny dojazd do pracy (m.in. w Augustowie, z Suwałk, Sejn, Grajewa, Dąbrowy Białostockiej oraz w innych wybranych kierunkach)

  • Benefity w ramach funduszu socjalnego (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, rekreacji, kultury itp.)

  • Świąteczne karty przedpłacone do dowolnego wykorzystania

  • Pakiet parents(małpa)BAT, czyli paczki dla nowonarodzonych członków Twojej rodziny oraz świadczenia pieniężne dla nowych rodziców w ramach funduszu socjalnego

  • Nagrody jubileuszowe

  • Nieoprocentowane pożyczki pracownicze i zapomogi losowe

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Premie finansowe za polecenie pracowników

  • Liczne szkolenia

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Umowę o pracę

Jakie są zadania Mechanika maszyn?

  • Utrzymywanie pełnej sprawności powierzonych maszyn papierosowych i urządzeń produkcyjnych

  • Prace naprawcze, usuwanie awarii i zapobieganie ich powstawaniu

  • Wsparcie operatorów maszyn w obsłudze linii produkcyjnej oraz w zakresie eliminacji usterek i defektów powstałych na urządzeniach mechanicznych

Jakich kandydatów szukamy?

  • Z minimum 2-letnim doświadczeniem w pracy mechanika (np. w zawodzie mechanika w utrzymaniu ruchu lub warsztacie samochodowym)

  • Posiadasz wykształcenie techniczne (np. kierunek: mechatronika, elektronika, elektryka, automatyka, robotyka, itp.)

  • Posiadasz praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Jesteś gotowy/gotowa do pracy w trybie 3-zmianowym, 4-brygadowym

  • Odznaczasz się dużą sprawnością manualną i fizyczną

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, na którą można liczyć

  • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować w zespole

  • Szybko się uczysz i chcesz się rozwijać

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, przy obsłudze maszyn

  • Wykształcenie co najmniej średnie (preferowane mechaniczne)

Jakie są etapy rekrutacji?

ETAP 1: Wstępna selekcja nadesłanych CV. Skontaktujemy się z Tobą, jeżeli Twój profil kandydata będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom.

ETAP 2: Wybranych kandydatów zaprosimy na spotkanie i poprosimy o zrobienie kilku zadań praktycznych pod okiem jednego z naszych trenerów (sprawdzimy umiejętności techniczne, mechaniczne i analityczne).

ETAP 3: Bezpośrednio po zadaniach będziemy chcieli Cię trochę poznać: spotkamy się na krótką rozmowę rekrutacyjną.

DECYZJA: Informację zwrotną przekazujemy zawsze w ciągu 7 dni roboczych. Żaden z kandydatów zaproszonych na spotkanie nie zostanie bez odpowiedzi.

Możliwości rozwoju:

Aby wspomóc szybki i dynamiczny rozwój naszej fabryki, wprowadziliśmy przejrzysty program rozwojowy naszych pracowników produkcyjnych.

Pracownicy doskonalą swoje umiejętności i zdobywają nową wiedzę, co przekłada się na ich zarobki. W ramach kwalifikacji na poszczególne poziomy ścieżki rozwojowej nasi pracownicy otrzymują określone dodatki do wynagrodzenia.

Wkład w rozwój naszej organizacji bardzo się opłaca:)

Zachęcamy do przesyłania CV na adres: Rekrutacja_Augustow(małpa)bat.com!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 745852896