2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Jastrowo
Dodane 15 kwietnia 2024

Mechanik maszyn w dziale utrzymania ruchu / utrzymanie ruchu / praca

Lokalizacja

Jastrowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MECHANIK MASZYN W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Jastrowo (pow. szamotulski)

Zakres obowiązków:

  • Naprawa maszyn

  • Nadzór nad maszynami pod kątem mechanicznym

  • Przeglądy oraz remonty maszyn i urządzeń używanych przy produkcji

  • Dbanie o zachowanie ciągłości produkcji

  • Usuwanie na bieżąco wszelkich usterek

  • Bieżąca kontrola stanu technicznego i konserwacja parku maszynowego

  • Ulepszanie dotychczasowych rozwiązań

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze

Dobrze jeśli

  • cechuje Cię pracowitość i sumienność

  • posiadasz motywację i chęć do pracy

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku ( mile widziane)

  • posiadasz wykształcenie techniczne ( dodatkowy atut )

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie

  • umowę na pełen etat

  • pracę u lidera branży

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • rozbudowany system premiowy

  • otwartość na inicjatywy

Co jeszcze znajdziesz u nas:

  • pracę w zgranym zespole

  • jasna ścieżkę kariery

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Herkules Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrowie, Św. Walentego 44, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Herkules Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrowie, Św. Walentego 44. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Jastrowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jastrowo
ID: 621774109