2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Bielsko-Biała
Jolanta Korpalska-Krzempek
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik maszyn wtryskowych

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Przezbrajanie maszyn wtryskowych;

  • Dokonywanie napraw mechanicznych maszyn i urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną (maszyny wtryskowe);

  • Wykonywanie planowych przeglądów maszyn i urządzeń;

  • Kontrola pracy maszyn;

  • Ciągła poprawa stanu i pracy maszyn oraz urządzeń w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych;

Wymagania:

  • Wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne;

  • Zainteresowania oraz zdolności mechaniczno – operacyjne;

  • Doświadczenie

  • Umiejętność czytania schematów mechanicznych;

  • Mile widziane uprawnienia SEP grupa 1 (eksploatacja): Urządzeń i sieci elektroenergetycznych do 1 KV;

  • Mile widziane uprawnienia SEP grupa 2 (eksploatacja): Urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne ( sprężarki pow. 20kW);

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • ATRAKCYJNE wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,

  • Świadczenia z ZFŚS, ubezpieczenie grupowe, KZP,

  • Program emerytalny PPK,

  • System pracy 2 zmianowej,

  • Profesjonalne szkolenia,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Istnieje możliwość sfinansowania przez pracodawcę uprawnień SEP

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 909212975