2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łaznowska Wola
Dodane 12 kwietnia 2024

Mechanik Mechanika Serwisant Serwisanta Majster Konserwator Technika

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łaznowska Wola

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do zespołu, który stawia na rozwój i innowację!

Firma SK Rent GROUP, lider w branży wynajmu, usług oraz sprzedaży maszyn budowlanych, poszukuje ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko mechanika maszyn budowlanych. Jesteśmy firmą, która nie tylko stawia na innowacyjność i rozwój, ale również dba o profesjonalny serwis maszyn. Posiadając unikalne maszyny w naszym parku maszynowym, zdajemy sobie sprawę z kluczowej roli serwisu w zapewnieniu ich sprawności i bezpieczeństwa pracy. Dlatego poszukujemy osób z pasją do mechaniki i elektroniki, gotowych podjąć się tego wyzwania!

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

  • Diagnozowanie usterek: Analiza problemów technicznych maszyn, wykrywanie awarii mechanicznych i elektronicznych.

  • Naprawa mechaniczna: Wykonywanie napraw mechanicznych, wymiana i regulacja podzespołów, naprawa układów napędowych, silnikowych.

  • Naprawa elektroniczna: Diagnoza i naprawa układów elektronicznych, programowanie sterowników, obsługa systemów komputerowych.

  • Konserwacja i przeglądy: Wykonywanie regularnych przeglądów technicznych, smarowanie, regulacje, czyszczenie, zapewnienie bezpieczeństwa pracy.

  • Montaż i demontaż: Pomoc przy montażu i demontażu maszyn, przygotowanie ich do transportu.

Nasze oczekiwania:

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku,

  • Wysoka kultura osobista oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków,

  • Dbałość o powierzone mienie i troska o sprzęt oraz narzędzia,

  • Otwartość na naukę i rozwój zawodowy - mile widziane doświadczenie, jednak jeśli nie posiadasz, zadbamy o Twoje szkolenie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach w firmie odnoszącej wielkie sukcesy na rynku,

  • Kursy i szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb oraz możliwość udziału w szkoleniach w fabrykach zarówno w Polsce, jak i za granicą,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

Nasza firma inwestuje w nowoczesne maszyny prosto z fabryk, co pozwala nam być pionierem w branży. W naszym parku maszynowym znajdują się unikalne maszyny, takie jak MAGNI RTH 8.27 - pierwsza taka maszyna w Polsce oraz fenomen - MAGNI RTH 10.37 - pierwsza maszyna na całym świecie o takich parametrach! Dodatkowo, posiadamy nowoczesny serwis oraz inwestujemy w logistykę, czego przykładem jest zakup 5 nowych jednostek transportowych, w tym nowej naczepy niskopodwoziowej NOOTEBOOM.

Najważniejsi dla nas są ludzie, dlatego inwestujemy w naszych pracowników najwięcej. Jeśli jesteś osobą, która chce rozwijać się w branży maszyn budowlanych, poszukuje stabilnej pracy oraz profesjonalnego środowiska, czekamy na Twój telefon oraz CV!

Dołącz do naszego zespołu, gdzie stawiamy na rozwój, dobrą atmosferę i rzetelność, oraz wspólnie osiągamy sukcesy na rynku!

Lokalizacja

Łaznowska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Łaznowska Wola
ID: 881282934