2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Tłuszcz
Stadler Service Polska Sp. z o.o.
Dodane 06 czerwca 2024

Mechanik / Mechatronik/ Serwisant (Tłuszcz)

Lokalizacja

Tłuszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozrastającą się flotą naszych pojazdów szynowych poszukujemy do zespołów utrzymania i serwisu kandydatów na stanowisko: Mechanik (serwisant).

Wymagania:

  • ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole

  • dyspozycyjność

Dodatkowe atuty:

  • uprawnienia do eksploatacji, dozoru lub pomiarów urządzeń elektrycznych o napięciu powyżej 1kV

  • wiedza z zakresu technologii napraw i eksploatacji taboru kolejowego

  • znajomość zagadnień automatyki, w tym rozwiązań CAN-bus, PLC

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • doświadczenie w zakresie utrzymania pojazdów szynowych lub pokrewne

Obowiązki:

  • przeglądy prewencyjne taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych)

  • wykonywanie napraw (z zakresu elektryki, automatyki i/lub mechaniki)

  • obsługa maszyn i urządzeń podczas wykonywania przeglądów i napraw

  • nadzór nad właściwym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń

  • diagnozowanie i usuwanie usterek

  • sporządzanie protokołów z wykonanych prac serwisowych

Oferujemy:

  • oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole oraz możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku, w zgodzie z wysokimi standardami jakości i zarządzania

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • możliwość pracy na jedną zmianę od godziny 7:00, bądź też pracę w systemie równoważnym - w zależności od ustaleń pomiędzy stronami

  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków

  • atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, karta lunchowa, karta sportowa, zajęcia językowe, dofinansowanie w ramach ZFŚS do wypoczynku urlopowego, imprez sportowo - rekreacyjnych oraz imprez kulturalno - oświatowych)

  • przyjazną atmosferę pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tłuszcz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tłuszcz
ID: 865367427