2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Dodane 15 kwietnia 2024

Mechanik monter maszyn serwisant maszyn budowlanych

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

HYDROG Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, mamy 30 letnie doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu specjalistycznych maszyn do prac drogowych.

Budowa maszyn to nasza pasja!

Mechanik monter maszyn

Opis stanowiska:

- montaż mechaniczny podzespołów produkowanych maszyn

- obsługa elektronarzędzi

- nieseryjna praca na podstawie dokumentacji

- podstawowe rozumienie schematów elektryki i pneumatyki

- udział w naprawach i serwisie

Wymagania:

- zainteresowanie mechaniką

- pozytywne nastawienie do prac montażowych i posługiwania się dokumentacją techniczną

- wykształcenie lub doświadczenie branżowe

Gwarantujemy:

- umowę o pracę

- rozwój zawodowy

- kartę Multisport i pakiet Medicover

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej fabryce .

Zainteresowanych spotkaniem zapraszamy do przesłania aktualnego CV i kontaktu telefonicznego, oraz zapoznania się z opisem stanowiska na stronie www.hydrog.com w zakładce kariera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko mechanik monter maszyn przez HYDROG ZBM. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez HYDROG ZBM. Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 758433435