2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łazy
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik motocyklowy - salon Kawasaki, Benelli, Kymco Łazy

Lokalizacja

Łazy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Powiększamy zespół MFA

Jeżeli – tak jak my, kochasz motocykle i wszystko co jest z nimi związane, masz doświadczenie w mechanice, jesteś komunikatywną, dynamiczną osobą nastawioną na rozwój i działanie, a Twoją wymarzoną pracą jest zajmowanie się motocyklami w jednym z najnowocześniejszych polskich centrów motocyklowych. Dołącz do MFA!

Mechanik motocyklowy

Miejsce pracy: Łazy (pow. piaseczyński)

Opis stanowiska:

Autoryzowany serwis motocykli, quadów, skuterów oraz Jetski poszukuje osób na stanowisko mechanika.

Oczekujemy:

  • minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku samodzielnego mechanika motocyklowego

  • umiejętność napraw mechanicznych oraz diagnozowania usterek

  • komunikatywności i otwartości (praca w zespole)

  • sumienności, odpowiedzialności i punktualność

  • dobrej organizacji pracy, dbałość o powierzone stanowisko i narzędzia pracy

  • prawo jazdy kat. A, B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Możliwość rozwoju motocyklowej pasji

  • Pracę w ciekawej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Wszystkim Kandydatom / Kandydatkom gwarantujemy całkowitą dyskrecję, jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami / Kandydatkami.

Lokalizacja

Łazy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łazy
ID: 817677599