2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podkarpackie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Przeworsk
Dodane 15 kwietnia 2024

Mechanik na stacji demontażu pojazdów Impresja - demontaż aut

Lokalizacja

Przeworsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stacja demontażu pojazdów IMPRESJA z siedzibą w Przeworsku przy ulicy Łąkowej 5 poszukuje pracownika na stanowisko: Demontaż samochodów osobowych.

Zakres obowiązków:

  • demontaż pojazdów osobowych,

  • ocena przydatności wymontowanych części,

  • odzysk aluminium z silników samochodowych i skrzyń biegów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • pracę na miejscu od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15,

  • wolne weekendy,

  • dogrzewane miejsce pracy w okresie zimowym,

  • możliwość rozwoju w zakresie motoryzacji

  • terminowe wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna,

  • zaangażowanie i chęć do pracy,

  • brak problemów z alkoholem.

Poszukujemy pracowników na stałe - nie jest to oferta pracy sezonowej.

Podania prosimy składać w siedzibie firmy lub w odpowiedzi na ogłoszenie.

Lokalizacja

Przeworsk,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przeworsk
ID: 681161967