2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Drawski Młyn
Dodane 15 kwietnia 2024

Mechanik / Operator linii produkcyjnej

Lokalizacja

Drawski Młyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola i nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu maszyn na linii produkcyjnej

  • Monitorowanie punktu krytycznego – wykrywacza metali, kontrola zagrożeń wykazanych przez wykrywacz.

  • Obsługa maszyn produkcyjnych i ich regulacja podczas procesu produkcyjnego

  • Wykonywanie regularnych przeglądów i konserwacji urządzeń znajdujących się na linii

  • Wykonywanie prac warsztatowych

  • Wykonywanie dodatkowych prac produkcyjnych, jeżeli zaistnieje taka potrzeba

  • Regularne dokonywanie wpisów do wszystkich rejestrów, formularzy i raportów istniejących w zakładowych systemach jakości dotyczących poprawności pracy maszyn i ich procesów.

  • Nadzór nad powierzonymi narzędziami i sprzętem warsztatowym

Kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu wiedzy i doświadczenia;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość czynnego udziału w rozwoju firmy, stałego doskonalenia i dokształcania;

  • wsparcie merytoryczne pozostałej części zespołu;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji

Lokalizacja

Drawski Młyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Drawski Młyn
ID: 844112591