2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Jordanów
Marta Bielawska
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechanik/Operator linii produkcyjnej

Lokalizacja

Jordanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych.

W malowniczej górskiej miejscowości Wysoka mieści się Zakład Produkcyjny firmy, wyróżniony w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, do którego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie ciągłego utrzymania w ruchu i prawidłowego funkcjonowania powierzonego parku maszynowego i urządzeń technologicznych;

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem przeglądów;

  • Przezbrajanie linii do aktualnych potrzeb produkcyjnych;

  • Wdrażanie usprawnień w maszynach i urządzeniach;

  • Obsługa i nadzór maszyn na liniach produkcyjnych;

  • Dostarczenie nastawów do produkcji i zapewnienie ciągłości dozowania na podległych liniach;

  • Wsparcie w pracach liniowych pracowników Działu Konfekcji i Działu Technicznego;

  • Uczestnictwo we wdrożeniu nowych rozwiązań organizacyjnych i standardów pracy (m.in. LEAN, TPM, SMED i 5S).

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne z zakresu mechaniki;

  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii maszyn i urządzeń oraz czytania schematów technicznych;

  • Rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań;

  • Umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w zespole;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;

  • Mile widziane uprawnienia elektryczne eksploatacyjne (SEP 1kV).

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Stałą, interesującą pracę, w stabilnej firmie;

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna,  karta Multisport;

  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: „FARMONA Przyjazna Rodzinie”;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jordanów,

Małopolskie

Małopolskie, Jordanów
ID: 909421994