2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Rybina
Dodane 15 kwietnia 2024

Mechanik osprzętu do przeładunku złomu i materiałów sypkich

Lokalizacja

Rybina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PAKIET to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, solidny partner biznesowy w branży przerobu złomu i recyklingu, autoryzowany dealer znanych europejskich marek Terex-Fuchs, Lefort, Mantsinen. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół do którego chętnie przyjmiemy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybina 43 Stegna 82-103

Opis stanowiska:

•       Naprawa chwytaków do złomu, łyżek do przeładunku materiałów sypkich do maszyn przeładunkowych/hydraulicznych TEREX – Fuchs, prasonożyc LEFORT i maszyn portowych MANTSINEN

Wymagania:

•       Doświadczenie zawodowe (mile widziane)

•       Uczciwość i odpowiedzialność

•       Punktualność i sumienność

•       Zaangażowanie

•       Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

•       Stałą pracę w POLSKIEJ, dużej i stabilnie działającej firmie o międzynarodowym zasięgu

•       Podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach

•       Niezbędne narzędzia pracy

•       Atrakcyjny poziom wynagrodzenia

•       System premiowy

•       Możliwość noclegu lub w kosztach dojazdu ( dotyczy pracowników spoza powiatu )

•       Zainteresowanym oferujemy pomoc w relokacji oraz szkolenie od podstaw i/lub podnoszenie

kwalifikacji

Dla osób bez doświadczenia zapewnimy wyszkolenie przy doświadczonym mechaniku.

Lokalizacja

Rybina,

Pomorskie

Pomorskie, Rybina
ID: 656254853