2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Oświęcim
Dodane 03 maja 2024

Mechanik Oświęcim

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Obecnie do naszego zakładu w Oświęcimiu poszukujemy  kandydatów/-ek na stanowisko:

MECHANIK

Nr ref. MECH/O/

Twój zakres obowiązków:

  • Serwis naczep i samochodów ciężarowych MAN przeprowadzanie przeglądów okresowych i napraw bieżących

  • Mile widziane znajomość z zakresu serwisu wózków Linde, koparek samojezdnych i ładowarek

  • Wymiana lub naprawa uszkodzonych części

  • Wykonywanie diagnostyki.

  • Naprawy w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki i hydrauliki

  • Mile widziana ogólna wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń przemysłowych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako mechanik samochodów ciężarowych.

  • Znajomość mechaniki samochodowej, elektroniki oraz układów silnikowych.

  • Umiejętność diagnozowania usterek i samodzielnej naprawy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole ludzi z pasją

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pełen etat.

  • Pracę od poniedziałku do piątku (6-14, godziny do uzgodnienia).

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia

  • Samodzielność i odpowiedzialność w pracy

  • Możliwość realizowania swoich pomysłów

  • Narzędzia i sprzęt niezbędne do wykonywania obowiązków.

Firma zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 799516126