2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podlaskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Choroszcz
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik Podestów Ruchomych i Ładowarek Teleskopowych

Lokalizacja

Choroszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy znaną polską firmą zajmującą się wynajmem oraz sprzedażą Podestów Ruchomych, Ładowarek Teleskopowych o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska:

Serwis maszyn w terenie i na miejscu

Wykonywanie przeglądów okresowych

Konserwacja sprzętu

Przygotowywanie maszyn do wynajmu

Przeglądanie maszyn po wynajmie

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B,

Znajomość mechaniki

Mile widziane doświadczenie w podobnym zawodzie

Mile widziane uprawnienia kat. IP lub IWJO

Oferujemy:

Umowę o pracę

Stabilne warunki zatrudnienia

Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Szkolenia zawodowe

Miejsce pracy : Podlaskie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę PARTA Sp. k. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Parta Sp. k. 16-070 Choroszcz, ul. Warszawska 74. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firma Parta Sp. k. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1

Lokalizacja

Choroszcz,

Podlaskie

Podlaskie, Choroszcz
ID: 872150355